Turizm ve FuarOorganizasyonlarında Kesin Çözüm!
     10 yılı aşkın deneyime sahip personeli ile turizm sektöründe faaliyet gösteren TSN Travel,Bakırköy'deki merkezinde müşterilerine en kaliteli, en çağdaş ve en hızlı hizmeti sunmayı hedeflemektedir. TSN Travel; müşteri odaklı çalışma anlayışı, sonuç ve standartlara gösterdiği yüksek önemle alanında kısa sürede öne çıkmayı başarmıştır. Seyahat anlayışını bulunduğu noktadan çok ilerlere taşınması gerektiğine inanan genç ve dinamik bir ekiple uçak bileti satışından, yurt içi ve dışı otel rezervasyonlarına, araba kiralamadan yurt içi ve dışı transfer hizmetlerine, kongre seminer toplantılarından her türlü organizasyona pek çok farklı alanda sektöre yeni bir soluk getirmektedir. 

 

     A Grubu Seyahat Acentesi Belgesine sahip bir acente olarak amacımız, müşterilerimizin özel seyahat danışmanı gibi hareket etmektir. Özellikle zamanın ve teknolojinin büyük önem taşıdığı çağımızda dünyadaki değişim ve yenilikleri onlar adına izleyip sektör tecrübemizle birleştirerek en uygun koşullarda en kaliteli hizmeti sunmaktır. Müşteri odaklı hizmet vermekte olan oluşumumuz aracılığıyla hedefimiz; seyahat alanında müşterilerimize ürün çeşitliliğine göre değişen talepler doğrultusunda esnek bir yapı geliştirmektir. Bu sayede firmamız daha rekabetçi ve güçlü bir yapı sergileme imkanı bulmuştur.

Müşterilerimizin Beklentileri Her Şeyin Önündedir!
     Bizler için, müşterilerimizin istek ve beklentileri en öncelikli konulardır. Bilgi ve deneyimlerimizi bu bilinçle kendileriyle paylaşır, istenilen yer ve zamanda; en yerinde, en akılcı ve en verimli çözümü profesyonel bir şekilde sunmayı hedefleriz.    

 

Seyahatlerinizi "İş"e Dönüştürün!

     Uluslararası fuar organizasyonlarına katılımcı ve ziyaretçi firmalar adına programlar hazırlamak günümüzde deneyimli kişler tarafından yapılması gereken bir iş haline gelmiştir. Fuar organizasyonlarının ana fikri; yaratıcı iş fikirlerinin "iş"e dönüşmesini sağlamaktır. Bunun için tüm hizmetlere tek noktadan ulaşabileceğiniz TSN Travel, uzmanlaşmış kişiler tarafından iş seyahatlerinizi profesyonel bir şekilde programlamaktadır. Büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına, cazip fiyat ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunuyoruz.