Cebit Hannover 2018 Hannover, Bilişim ve Teknoloji Fuarı
11 Haziran 2018
15 Haziran 2018
Cebit Hannover 2018

Hannover, Bilişim ve Teknoloji Fuarı

CeBIT Hannover Uluslararası Bilişim Fuarı dünya genelinde, en iyi bilinen ve en büyük bilişim fuarıdır. 1986 baharından beri Deutsche Messe AG tarafından düzenlenmeye devam etmektedir.

 

Fuarda; bilişim dünyasında, donanım, yazılım ve hizmet sektöründe meydana gelen en son gelişmeler sergilenmektedir. Organizasyon bu yıl "11-15 Haziran 2018" tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

 

70'den fazla ülkeden ortalama 4240 şirket, CeBIT Hannover Fuarı aracılığı ile geleceğin teknolojilerini ve uluslararası bilişim endüstrisindeki eğilimleri ziyaretçilerine tanıtmıştır. 300 bini aşan ziyaretçilerin, yaklaşık yüzde 80'i karar alma yetkisine sahip üst düzey yöneticilerdir. Buna göre, yeni iş fırsatları yaratarak, kısa süre içinde uluslararası iş bağlantıları kurmak isteyen firmaların CeBIT Fuarı'na katılması, şirketlerini sergilemek ve yeni iş olanakları yaratma şansını yakalamak için, ideal bir fırsattır.

 

Geçtiğimiz yıldan bazı önemli notları hatırlamamız gerekirse;

 

2017 yılında 65 ülkeden, 5100 gazeteci CeBIT'teki gelişmeleri ülkelerindeki basın kuruluşlarına doğrudan bildirdi. Bu durum, katılımcıların, farklı ülkelerdeki potansiyel müşterilerine ulaşımını kolaylaştıran bir diğer etken oldu.

 
1500'den fazla, sunum, atölye çalışması ve seminer düzenlendi. Etkinlikler ziyaretçiler arasında büyük bir ilgiyle karşılandı.


Yalnızca IT değil,  3D, akıllı mobil çözümler de dahil olmak üzere, yaşamın her alanından -akıllı ağ yönetim ve idaresi , trafik planlaması ve lojistik , sağlık yönetimi vb.- konu ve çözüm önerileri paylaşıldı.


CeBIT Küresel Konferanslar sayesinde, katılımcı ve ziyaretçiler aynı anda sempozyum, ders ve forumları takip etme şansına sahiptiler. Bilgi değiş tokuş etme, varolan bilgilerini güncelleme ve teknolojideki değişim/yenilikleri, sektörün uzmanlarından dinleme şansını yakaladılar. 

 

Teknoloji alanında rekabet eden yüzlerce katılımcı firmanın sergiledikleri yeni ürünleri, yazılımları ve hizmetleri karşılaştırma imkanı sağlayabilmek ve bu pazarda, başka hiçbir fuarda eşine rastlanmayan, dünyanın her köşesinden gelen üst düzey karar vericiler ile iş bağlantıları yapmak için, bilişim endüstrisinin öncüsü CeBIT Fuarı'nın benzersiz gücünden siz de yararlanabilirsiniz.

Fuar Merkezi

Hannover Fuar Alanı

Kuruluş Yılı

1986

Düzenlenme Periodu

Her Yıl

Tarih

11.6.2018 - 15.6.2018

Organizatör

Deutsche Messe AG
Messegelände
30521 Hannover
Tel: +49-511-89-0

Fax: +49-511-89-32626
info@messe.de
www.messe.de

Fuar Proje Takımı 
Tel: 0511-89-33109
Fax: 0511-89-32654
cebit@messe.de
www.cebit.de

Sektör

Bilişim ve Bilgisayar Donanımları

Ana Ürün Grupları

IT servisleri ve sistemleri, iletişim sistemleri ve ekipmanları, telekomünikasyon teknolojileri, biligisayar donanımları ve aksesuarları, yazılımlar, bilgisayar hardware donanımları , finans ve bankacılık teknolojileri, internet ve bilgi teknolojileri, network güvenlik sistemleri ve teknolojileri, araştırma ve geliştirme servisleri.

Açılış-Kapanış Saatleri

09:00-18:00

CeBIT Hannover Uluslararası Bilişim Fuarı; endüstriden, devletten, yerel yönetimlerden, üniversitelerden, bankacılık ve eğitim sektörlerinden, bilimsel kurumlardan; üst düzey yöneticileri buluşturarak, uzun süreli ve karlı ticari ilişkiler kurma fırsatları sunmaktadır. 

 

Dünya çapında iş bağlantıları kurmak, yeni iş fırsatları yaratmak ve son trendleri takip edebilmek için, Cebit Hannover 2018'de siz de yer almak istiyorsanız, bize 212 583 00 11'den ulaşmanız yeterli olacaktır.